Szkoła Żeglarstwa Magellan

Wojska Polskiego 3 - Nieporęt
05-126 Nieporęt Warszawa
721721169
www.sailingschool.pl

O nas

Szkoła Żeglarstwa Magellan.

Prowadzimy kursy na patent żeglarza jachtowego, praktyczne zajęcia żeglarskie, doszkalające lekcje żeglowania, a także rejsy rekreacyjne po Zalewie Zegrzyńskim - to wszystko u nas!

Kursy żeglarskie realizujemy również w trybie indywidualnym. Nasi instruktorzy mogą poprowadzić zajęcia specjalnie dla Ciebie!

Szkolimy na nowoczesnych i bezpiecznych jachtach: kabinowym Tango 730 oraz klasycznej Omedze. Każdy jacht wyposażony jest w niezbędne wyposażenie ratunkowe i w dobrej jakości osprzęt żeglarski. Jachty na których szkolimy są naszą własnością, dlatego stale dbamy o ich stan techniczny i estetyczny.
Naszym głównym jachtem szkoleniowym jest Tango 730 Sport wyposażony w silnik zaburtowy (z 2011r). Wysokiej klasy osprzęt pokładowy, kompas żeglarski i elektronika jachtowa (echosonda, log, wiatromierz)sprawiają, że jest to jeden z niewielu takich jachtów dostępnych do szkolenia żeglarskiego na Zalewie. Jacht posiada certyfikat bezpieczeństwa Polskiego Rejestru Statków, co umożliwia nawet żeglugę morską.

Omega to najpopularniejszy w Polsce jacht otwartopokładowy idealny do szkoleń i regat żeglarskich. Stanowi bardzo dobre uzupełnienie szkolenia żeglarskiego ponieważ jest mała i lekka przez co dynamiczna. Nie potrzebuje wiele wiatru aby sprawnie żeglować. Przy silniejszym wietrze zachowuje dużą stateczność.

Zapraszamy na rejsy rekreacyjne po Zalewie Zegrzyńskim. Rejs pod żaglami to doskonały sposób na relaks po stresie dnia codziennego. Pływamy wygodnym i bezpiecznym jachtem kabinowym Tango. Jacht jest wyposażony w toaletę chemiczną i kuchenkę gazową (można więc robić przerwy na kawkę) Zainstalowana elektronika pokładowa (wiatromierz, echosonda, log, kompas) znacznie ułatwiają żeglugę. Zapewniamy sternika, który zadba o państwa bezpieczeństwo i dobrą atmosferę podczas całego rejsu. Pływamy po całym akwenie Zalewu Zegrzyńskiego od Nieporętu aż do Serocka (czasem nawet dalej). Nasi sternicy pokażą Państwu ciekawe miejsca oraz powiedzą gdzie można zacumować na obiad.
Możliwe jest podstawienie jachtu w dowolne miejsce na Zalewie, choć polecamy nasz macierzysty port.

www.sailingschool.pl

Szkoła Żeglarstwa...

Wojska Polskiego 3 - Nieporęt, Nieporęt Warszawa
tel. 721721169
www.sailingschool.pl

Kontakt

Formularz kontaktowy:


* wymagane podanie adresu e-mail lub numeru telefonu

Szkoła Żeglarstwa Magellan

Wojska Polskiego 3 - Nieporęt
05-126 Nieporęt Warszawa

Tel:  721721169
Email:  biuro@sailingschool.pl
WWW: www.sailingschool.pl

Godziny pracy:

Poniedziałek 09:00 - 17:00
Wtorek 09:00 - 17:00
Środa 09:00 - 17:00
Czwartek 09:00 - 17:00
Piątek 09:00 - 17:00
Sobota
nieczynne
Niedziela
nieczynne